Wynajem Kratownic
WYSIWYG Web Builder
Obsługa imprez estradowych, eventów, koncertów w hali i w plenerze -
ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!
Firma eventowa (wypożyczalnia) zapewniająca wynajem wraz z obsługą sprzęt sceniczny:

Sceny z zadaszeniem
Podesty sceniczne różnej wielkości
Kratownice aluminiowe quadro, tri, i duo system
Layher rusztowanie sceniczne
Płotki lekkie i barierki ciężkie zaporowe
Najazdy kablowe, przejazdy przez ulice
Nagłośnienie plenerowe i konwencjonalne
Oświetlenie na koncerty i eventy
Agregaty prądu zabezpieczenie zasilania
Krzesła składane kolor czarny 2000szt.
Nagrzewnice olejowe z dystrybucją ciepła
tel. 603 589 041 - sceny i pozostała technika
biuro@obslugaimprez.com.pl

tel. 661 037 535 - barierki
firma@barierki-ochronne.pl
Estrady z Zadaszeniem - Każde wydarzenie rozrywkowe, niezależnie od jego wielkości, wymaga odpowiedniej oprawy. Wiele osób w pierwszej kolejności myśli o profesjonalnym nagłośnieniu i oświetleniu imprezy, jednak mało kto zaczyna planowanie od wyboru sceny, która jest przecież absolutną podstawą. W naszej ofercie znajdziesz najwyższej jakości konstrukcje sceniczne do wynajęcia, dostępne w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Sprawdzą się one doskonale zarówno podczas niewielkich festynów, jak i ogólnokrajowych imprez masowych.
W zależności od typu imprezy, wielkości budżetu i preferencji artystów doradzimy wybór odpowiedniego sprzętu. Do dyspozycji mają Państwo: modułowe sceny estradowe zadaszone w różnych wielkościach podłogi i zadaszenia scenicznego. Każda scena może być ograniczona barierkami ochronnymi. Podłoga sceny wysokość regulowana. Jako nieliczni w Polsce posiadamy event Layher system bezpieczne sceny z zadaszeniem zbudowane na bazie rusztowania scenicznego. Zadaszenia scen kopertowe i łukowe w czarnym kolorze plandeki. Do dyspozycji  ściany boczne scen siatka czarna lub plandeka. Nasz sprzęt jest nowy, estetyczny i bezpieczny. Posiada wszystkie niezbędne atesty.
Podesty Estradowe - Modułowe podesty sceniczne stanowią nieodłączny element podczas organizacji przestrzeni scenicznej oraz innych konstrukcji, które znajdują zastosowanie podczas najróżniejszych wydarzeń. Dzięki modułowym podestom scenicznym możliwe jest zbudowanie bezpiecznych konstrukcji scenicznych, takich jak scena teatralna, trybuny, widownia teatralna, elementy scenografii, podesty dla chóru czy orkiestry, wybiegi na pokazy mody, podwyższenia ekspozycyjne oraz wiele innych konstrukcji scenicznych niemalże w każdym miejscu. Nasze podesty sceniczne zapewnią wysoki komfort, szybki montaż oraz bezpieczeństwo przy tworzeniu konstrukcji. Podesty odznaczają się niską wagą oraz prostym i szybkim montażem i demontażem. Niewątpliwą zaletą naszych rozwiązań jest możliwość stworzenia bezpiecznych i funkcjonalnych konstrukcji o różnych kształtach, rozmiarach i wysokościach nawet na nierównym podłożu. Nasze podesty sceniczne skonstruowane są w oparciu o lekkie aluminiowe profile, które można łączyć ze sobą w różnych konfiguracjach i w wygodny sposób instalować akcesoria takie jak schody, barierki i blendy.
scena - scena estradowa - estrada - podest sceniczny - kratownica aluminiowa - sceniczne rusztowanie - barierka lekka - barierka ciężka - barierka zaporowa - barierka sceniczna - najazd kablowy - przejazd uliczny - krzesła składane - obsługa nagłośnienia - obsługa oświetlenia - techniczna obsługa - wynajem
Kratownice z Aluminium Quadrosystem - Kratownice, trawersy aluminiowe, dźwigary punktowe, krata z aluminium do zastosowań przenośnych oraz budowania jak i montażu stoisk targowych, konstrukcji dekoracyjnych jak i konstrukcji reklamowych. Kratownice łączone są ze sobą za pomocą szybkozłączy. Konstrukcję można dowolnie modyfikować. Cała konstrukcja bazuje na systemie łączeń, które zapewniają dużą sztywność i wytrzymałość całej struktury. Łączenia są na tyle mocne, że dają 100% gwarancję bezpieczeństwa. Cechy systemu kratownic: Modułowość - system oparty jest na modułach o różnym kształcie i długości, dlatego istnieje mnóstwo możliwości kombinacji konstrukcyjnych. Stabilność i bezpieczeństwo - całość konstrukcji jest niezwykle sztywna i wytrzymała. Lekkość - pomimo wielkości konstrukcji całość jest łatwa w montażu i dość lekka. Atrakcyjny wygląd - dzięki przestrzennej i ażurowej konstrukcji system wygląda atrakcyjnie na różnego rodzaju ekspozycjach w galeriach handlowych, halach sportowych i targowych, teatrach, muzeach oraz przy organizacji i obsłudze konferencji,  koncertów w klubach, w dyskotekach jak i w plenerze.
Rusztowanie Layher - Profesjonalne rusztowanie z połączeniem klinowym Layher Allround  do budowy i zabezpieczania scen z zadaszeniem, do budowy wież pod system dżwiękowy, do budowy reżyserek technicznych, do budowy trybun oraz kabin spikerskich itd. Podczas montażu jest bardzo bezpieczny, szybki, a przede wszystkim przejrzysty i logiczny. System ten wykorzystuje niewielką liczbę części z połączeniem klinowym. Znany jest i bardzo ceniony na całym świecie.
Parametry rusztowania Layher
<<<   wysoka obciążalność   >>>
<<<   szybki montaż i demontaż   >>>
<<<   stabilność rusztowania   >>>
<<<   możliwość różnorodnej budowy   >>>
Barierki Ciężkie Zaporowe na imprezy masowe - koncerty w plenerze, koncerty w halach.  Zapewniają bezpieczeństwo artystom jak i publiczności. Używane są do zabezpieczenia miejsc szczególnie narażonych na duży napór publiczności. Montaż przed sceną gwarantuje niezawodność płotków przy dużych obciążeniach. Płotek jest stabilny, sztywny można go ustawić na nierównym terenie, posiada podest dla ochrony umożliwiający wnikliwą obserwację tłumu, podest dla publiczności wykonany z anty poślizgowej blachy aluminiowej, estetyczny wygląd barierki  podnoszący niewątpliwie rangę koncertu - imprezy.
Barierki Lekkie - Charakteryzują się stabilną konstrukcją oraz dużą wytrzymałością. Są idealne do wygradzania parkingów, boków sceny i ogródków piwnych. Znajdują zastosowanie przy organizacji imprez motoryzacyjnych oraz biegów ulicznych. Konstrukcja barierek pozwala na ustawienie ich nawet w bardzo nierównym terenie z zachowaniem pełnych właściwości zabezpieczających. Zastosowany system łączenia uniemożliwia rozpięcie barierek osobom niepowołanym.
Najazdy Przejazdy przez Kable - Najazd kablowy zwany progiem ulicznym z wkładką prowadzącą przewody energetyczne i kable audio i video wewnątrz najazdu, zapobiegając krzyżowaniu się i poplątaniu. Gotowe do układania w dowolnym miejscu, doskonale chronią przewody i kable  prowadzone przez place, drogi i ulice.  Najazdy można układać obok siebie, według potrzeby, łącząc je ze sobą za pomocą wkładki przesuniętej o wpusty. W magazynie dostępnych jest 420 metrów najazdów kablowych o różnych przelotach od dwuprzelotowych do pięcio przelotowych.
Nagłośnienie na Imprezy - Pomagamy wybrać optymalne nagłośnienie dostosowane do rodzaju imprezy, eventu czy koncertu które ma nagłośnić. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w realizacji różnego rodzaju imprez. Naszym priorytetem jest zadowolenie klientów, dlatego stawiamy na nowoczesny oraz sprawdzony sprzęt. Dobieramy odpowiednie systemy nagłośnieniowe z zestawów własnych lub podwykonawców. Od niewielkich zestawów konferencyjno- bankietowych do 2 x 30KW w systemie liniowo wyrównawczym. Przy większych realizacjach współpracujemy ze sprawdzonymi partnerami wykonując wszystkie czynności związane z koordynacją prac przy projekcie.
Oświetlenie na Imprezy - Oświetlenie sceniczne jest bardzo ważne na scenie, czy to w teatrze czy na koncercie, tworzy niezapomniany nastrój, który jest częścią przedstawienia. W skład oświetlenia wchodzą światła ruchome, oświetlenie żarowe, konsolety sterujące, światło sceniczne LED, regulatory napięcia, efekty laserowe. Bazując na sprawdzonych markach urządzeń zapewniamy komfort pracy, zgodność z riderami artystów. Obok w galerii kilka fotek z przeprowadzonych imprez.
Ponadto oferujemy:
<<<   agregaty prądu na przyczepie prądnica generator prądu na olej napędowy. Usługa wynajmu, która pozwoli na spokojne organizowanie wszelkich imprez plenerowych czy koncertów. Realizujemy zamówienia wynajmu w pełni wyciszonych agregatów prądotwórczych poddawanych nieustannej kontroli technicznej co gwarantuje bezpieczeństwo i niezawodność wraz z fachową, wykwalifikowaną obsługą techniczną.

<<<   garderoby namioty estetyczne i szybkie w montażu namioty o licznych możliwościach zastosowania. Idealne na imprezy plenerowe, polecane są również w przypadku organizowania wszelkiego rodzaju ekspozycji targowych. Wykonany z wysokiej jakości materiału namiot skutecznie ochroni zarówno przed deszczem, jak i palącym słońcem. Metalowy stelaż pozwala na szybkie i bezproblemowe rozłożenie oraz złożenie namiotu.

<<<   obsługujemy konferencje i zjazdy firmowe zapewniając kompleksowe wyposażenie w niezbędny sprzęt oraz profesjonalną obsługę techniczną. Podejmiemy się niemal każdego zlecenia. Elastyczność i możliwość różnorodnych konfiguracji sprzętowych pozwala nam na obsługę zarówno małych konferencji, jak i dużych kongresów, wymagających szerszej gamy wyposażenia. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.
Krzesła Składane Wynajem - Nasza Firma świadczy usługę wypożyczania krzeseł na ewenty, wesela, bankiety, konferencje i imprezy integracyjne-imprezy prywatne i eventy firmowe. W ofercie: krzesło składane czarne-2000szt na magazynie, krzesło składane zielone-350szt na magazynie. Krzesła wynajmujemy z ustawieniem i transportem docelowym. W ofercie firmy dostępne są również stoły estradowe w różnych wielkościach.
Nasze zaplecze techniczne. Zobacz co możemy dla Ciebie zrobić!
Obsługa Techniczna: Lublin-Lubelskie-Warszawa-Mazowieckie
Kozienalia Lublin
Jarmark Jagielloński Lublin
Feniliada Lublin impreza studencka
Juwenalia Lublin Dni Kultury Studenckiej
Lubelskie Dożynki Wojewódżkie w Radawcu koło Lublina
Tytoniaki impreza cykliczna Łukowa koncert festyn
Wypożyczalnia podestów Lublin Warszawa
Lubelska wypożyczalnia podestu scenicznego
Podesty estradowe do wynajmu w Lublinie i Warszawie
Podest sceniczny obity  białą pleksi do wynajmu woj. Lubelskie i woj. Mazowieckie
Profesjonalne podesty sceniczne SCA01 SCA03 z atestem wytrzymałości i palności, estetyczny i aluminiowy
Antypoślizgowe podesty do wynajmu z montażem i transportem
Wypożyczalnia kratownic z aluminium na wystawy, koncerty, eventy wydażenia artystyczne
Wynajem kratownic aluminiowych w Lublinie i Warszawie
Kratownica na targi woj. Lubelskie woj. Mazowieckie Warszawa
Profesjonalne kratownice do wynajmu w Lublinie i w Warszawie cała Polska
Systemy Kratownic na eventy kocerty i wydażenia artystyczne
Kratownice aluminiowe 1000 metrów estetyczne szybkozłącza zbijane dostepne z kontenerami i podstawami stabilnymi
Wypożyczalnia rusztowania scenicznego LAYHER Lublin Warszawa
Wynajem LAYHER woj. Lubelskie woj. Mazowieckie Warszawa
Rigger Event System Layher wieże z konstrukcji pod diody, nagłośnienie liniowe, reżyserki techniczne
Rusztowanie Layher do zabezpieczania scen estradowych z zadaszeniem
Rusztowanie modułowe Wypożyczalnia LAYHER z obsługą, montażem, transportem własnym
Modułowe rusztowania do wynajmu w Lubelskim i Warszawskim
Wypożyczalnia barierek ochronnych zaporowych scenicznych i płotków lekkich przestawnych Lubelskie cała Polaka
Wynajem płotków ciężkich przed scenę i barierek lekkich wokół sceny
Profesjonalne koncertowe barierki ochronne z obsługą
Wypożyczamy barierki koncertowe na imprezy zamknięte i plenery
Estetyczne płotki lekkie Lublin Warszawa transport montaż obsługa
WYPOŻYCZALNIA SCENICZNYCH BARIEREK ZAPOROWYCH MOJO ORAZ PŁOTKÓW LEKKICH PRZESTAWNYCH
Wynajmujemy profesjonalne najazdy kablowe przejazdy przez ulice
Wynajem najazdów kablowych w Lublinie i Warszawie
Wypożyczalnia najazdów-przejazdów kablowych
Najazd próg kablowy pięć przelotów
Próg kablowy przejazd uliczny trzy przeloty
Wypożyczalnia przejazdów przez kable-zabezpieczenie pzrewodów elektrycznych
Profesjonalne nagłaśnianie imprez i oświetlanie koncertów
Realizacja nagłośnienia i oświetlenia scenicznego
Plenerowe nagłośnienie i oświetlenie na koncerty wydarzenia artystyczne
Oświetlenie na imprezy w plenerze z realizacją dżwięku
Światło dżwięk obsługa oświetlenia i nagłośnienia
Multimedia dżwięk światło obsługa koncertów imprez w plenerze
Wypożyczalnia krzesełek składanych czarnych w Lublinie i Warszawie
Wynajmujemy krzesła czane składane w Lublinie i w Warszawie
Krzesła składane na konferencje, koncerty, eventy, imprezy zamknięte
Krzeło składane na imprezy z obsługą montażem i transportem
Sprzedajemy krzesełka składane woj. Lubelskie
Krzesła składane z dojazdem do klienta z obsługą montazową
KIM JESTEŚMY

Zespół Trawers System tworzą doświadczeni specjaliści w zakresie techniki estradowej, zgrany kolektyw techników scenicznych. Firma zrealizowała kilkaset różnych wydarzeń artystycznych i promocyjnych w kraju. Do realizacji nagłośnienia i oświetlenia podnajmujemy sprawdzone firmy z doskonałymi fachowcami w dziedzinie realizacji dźwięku i oświetlenia, Dysponujemy własnym transportem.
CO ROBIMY

Nasza oferta obejmuje działania z zakresu szeroko pojętej techniki estradowej. Dostarczamy najwyższej klasy usługi z zakresu nagłośnienia, oświetlenia, konstrukcji scenicznych i multimediów. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, a każde wydarzenie jest dla nas równie ważne.
VIDEO z naszych realizacji na YouTube:
estrada
podest
trawers
layher
płotki zaporowe
płotki lekkie
najazd
dżwięk
światło
krzesło