Oświetlenie na imprezy

Firma eventowa (wypożyczalnia) zapewniająca wynajem wraz z obsługą sprzęt sceniczny:

Sceny estradowe z zadaszeniem
Podesty sceniczne różnej wielkości
Kratownice aluminiowe quadro, tri, i duo system
Layher rusztowanie sceniczne
Barierki lekkie i barierki ciężkie zaporowe
Najazdy kablowe, przejazdy uliczne
Nagłośnienie liniowe i konwencjonalne
Oświetlenie na koncerty i eventy
Agregaty prądu zabezpieczenie zasilania
Krzesła składane kolor czarny 2000szt.
Nagrzewnice olejowe z dystrybucją ciepła

Oświetlenie sceniczne, światło na koncert, scenę, event i do dyskoteki

Odpowiednie oświetlenie znacznie uatrakcyjnia imprezę, koncert czy galę. Profesjonalny sprzęt nada właściwy klimat i nastrój wydarzeniu. Dobranie odpowiedniego oświetlenia na scenę na zewnątrz to oczywiście kwestia tego, jaka impreza ma się na niej odbyć. Inne motywy i źródła światła wykorzystane zostaną w trakcie koncertu grupy heavy metalowej, a inne podczas koncertu jazzowego czy występu gwiazdy disco.

Oświetlenie ma tworzyć niezapomniany nastrój, który jest częścią przedstawienia ma ogromne znaczenie wzmacnia przekaz artysty, przekłada się na odbiór koncertu, czy też spektaklu, podkreśla jego nastrój oraz pozwala publiczności poczuć wyjątkowy klimat. Właściwie dobrane oświetlenie estradowe sprawia, że widzowie wyraźnie widzą artystę, a poszczególne efekty wizualne są ciekawymi elementami dekoracyjnymi.

W skład oświetlenia wchodzą światła ruchome, oświetlenie żarowe, konsolety sterujące, światło sceniczne LED, regulatory napięcia, efekty laserowe, stroboskopy, miksery i belki oświetleniowe, haizery oraz maszyny do zadymiania, a także urządzenia do oświetlenia architektury. Bazując na sprawdzonych markach urządzeń zapewniamy komfort pracy, zgodność z riderami artystów. Zapewnimy również zabezpieczenie w multimedia danego eventu w postaci wyposażenia w ekrany led (telebimy) lub projektory oraz cały osprzęt z obsługą.

Gallery z obsłużonych imprez i eventów

Obsługa dowolnego koncertu w kraju z profesjonalnym doborem sprzętu oświetleniowego na daną imprezę czy to w plenerze czy w hali.

| z własnych lamp lub podwykonawców |

Zadbanie o odpowiednie oświetlenie na imprezie jest sprawą równie ważną jak dobra muzyka płynąca ze sceny.
Oświetlenie sceniczne to istotny element niemal każdej imprezy począwszy od dyskoteki skończywszy na koncercie muzycznym.

Typ oświetlenia:

Urządzenia konwencjonalne zaliczamy do nich takie odbiorniki jak reflektory typu PAR, naświetlacze, projektory PC i profilowe, blindery, ACLe, projektory z soczewką Fresnela.

Urządzenia inteligentne zaliczymy do nich m.in. takie odbiorniki jak stroboskopy, ruchome głowice, lasery. To automatyczne urządzenia, sprzęt ruchomy dzięki którym można stworzyć profesjonalny pokaz. Zarządza nimi osoba sterująca (realizator światła)

Cennik wynajmu i obsługi światła:
na podstawie ridera technicznego artysty
Akcesoria:
konsolety DMX, okablowanie, rozdzielnie, przewody, wireless DMX

Profesjonalna obsługa oświetlenia scenicznego z lubelskiego

| Zapraszamy do korzystania z naszych usług! |

JAKOŚĆ

Doskonały sprzęt

PUNKTUALNOŚĆ

Zawsze na czas

TRANSPORT

Własny tabor

KWALIFIKACJE

20 lat doświadczenia

NIEUSTANNIE

Kształtujemy wiedzę
KIM JESTEŚMY:
Zespół tworzą doświadczeni specjaliści w zakresie techniki estradowej, zgrany kolektyw techników scenicznych. Firma zrealizowała kilkaset różnych wydarzeń artystycznych i promocyjnych w kraju. Do realizacji nagłośnienia i oświetlenia podnajmujemy sprawdzone firmy z doskonałymi fachowcami w dziedzinie realizacji dźwięku i oświetlenia, Dysponujemy własnym transportem.
CO ROBIMY:
Nasza oferta obejmuje działania z zakresu szeroko pojętej techniki estradowej. Dostarczamy najwyższej klasy usługi z zakresu nagłośnienia, oświetlenia, konstrukcji scenicznych i multimediów. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, a każde wydarzenie jest dla nas równie ważne.
Szybki kontakt:
tel. 603 589 041 - sceny i pozostała technika
biuro@obslugaimprez.com.pl

tel. 661 037 535 - barierki
firma@barierki-ochronne.pl
© 2018 http://www.wysiwygwebbuilder.com. All Rights Reserved.
WYSIWYG Web Builder