Podesty sceniczne

Firma eventowa (wypożyczalnia) zapewniająca wynajem wraz z obsługą sprzęt sceniczny:

Sceny budowane z podestów
Podwyższenia pod chór
Podesty sceniczne różnej wielkości
Antypoślizgowa powierzchnia
Praktykable sceniczne
Podwyższenie na kamery telewizyjne
Modułowy system podestów
Aluminiowe moduły
Sprzedaż podestów

Podesty modułowe, sprawdzone rozwiązania do budowy podium

Modułowy system podestów scenicznych stanowiących nieodłączny element podczas organizacji przestrzeni scenicznej oraz innych konstrukcji, które znajdują zastosowanie podczas najróżniejszych wydarzeń. Dzięki podestom scenicznym możliwe jest zbudowanie bezpiecznych konstrukcji takich jak scena teatralna, trybuna, widownia teatralna, elementy scenografii, podesty dla chóru czy orkiestry, wybiegi na pokazy mody, podwyższenia ekspozycyjne oraz wiele innych konstrukcji scenicznych niemalże w każdym miejscu. Nasze podesty zapewnią wysoki komfort, szybki montaż oraz bezpieczeństwo przy tworzeniu konstrukcji.

● Moduły różnej wielkości np.: SCA-01 lub SCA 03 o wymiarach 2m/ 1m, 2m/ 05m, 1m/ 1m, 200mm x 35mm, 100mm x 35mm na bazie lekkiego profilu aluminiowego, blat podestu wykonany jest ze sklejki anty poślizgowej co zapewnia komfort i bezpieczeństwo.
● Podesty sceniczne umożliwiają na dowolne tworzenie powierzchni, konstrukcja podestów pozwala na montaż ich w pomieszczeniach zamkniętych takich jak hale czy na zewnątrz w plenerze. Wszystkie podesty posiadają certyfikat bezpieczeństwa oraz spełniają wymagania określone w przepisach przeciwpożarowych.
● Można je uzupełnić o dodatkowe wyposażenie np. w barierki ochronne, krzesła, schody modułowe, uchwyty, poręcze itp.
● Szybkość montażu, lekkość konstrukcji, komfort korzystania z podestów to atuty, które przyniosły nam wielu klientów. Z większością z nich pracujemy nieprzerwanie od lat. Do dyspozycji mają Państwo 1100m2 podłogi scenicznej składanej z podestów dostępnej w każdej chwili na magazynie.

Gallery z budowy podium z podestów

ZAWSZE ZAPEWNIAMY:
wynajem bezpiecznych podestów do budowy różnego rodzaju podium?

Bezpieczeństwo zarówno ekip montażowych jak i artystów występujących na naszych scenach zbudowanych z podestów są dla nas priorytetem. Zadaszenia jak i podłoga do wynajęcia w wypożyczalni są regularnie poddawane przeglądom i konserwacji. Uszkodzone elementy są naprawiane lub wymieniane na nowe. Działamy niemal bez przerwy przez 365 dni w roku. Każdego dnia, gdzieś w Polsce, nasze podesty na wynajem służą za miejsce występów artystów i gwiazd każdego formatu. Usługi profesjonalistów w zakresie obsługi technicznej sceny to zawsze gwarancja dobrze wykonanej pracy. Działamy terminowo, bezpiecznie i co najważniejsze skutecznie.

Dostępne wymiary podestów:
podest 2m/1m
podest 2m/0,5m
podest 2m/0,35m
podest 1m/1m
Praktykable z podestu:
podest 2m/05m
podest 2m/0,35m
podest 1m/05m
podest 1m/0,35m
Aluminiowe nogi do modułów:
stałe nogi i regulowane nogi w zakresie od 20cm do 230cm
Podjazdy do estrad budowane z podestów
Schody modułowe budowane z podestów
Podłoga z podestów pod staki MON i FOCH

Dowiedz się dlaczego warto z nami współpracować:

● Posiadamy zespół doświadczonych specjalistów, dla których scenika nie mają tajemnic.

● Doradztwo i wsparcie - zawsze służymy radą i doświadczeniem naszym klientom, z którymi wspólnie ustalamy wszelkie szczegóły.

● Optymalizujemy koszty z nami znajdziesz rozwiązanie, dzięki któremu zmieścisz się w planowanym budżecie

● Posiadamy dużą ilość najwyższej jakości sprzętu, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić ... spokój naszym klientom. Naprawdę nie musicie Państwo martwić się o stan techniczny sprzętu.

● Działamy sprawnie i szybko. Nigdy się nie spóźniamy

● Jesteśmy na bieżąco z nowinkami technicznymi, dzięki czemu zawsze staramy się polepszać i usprawniać oferowany sprzęt.

Zbudujemy dowolny wymiar oraz układ podium sceny, wybiegu dla modelek, trybuny według projektu, życzenia klienta

| Zapraszamy do korzystania z naszych usług! |

JAKOŚĆ

Doskonały sprzęt

PUNKTUALNOŚĆ

Zawsze na czas

TRANSPORT

Własny tabor

KWALIFIKACJE

20 lat doświadczenia

NIEUSTANNIE

Kształtujemy wiedzę
KIM JESTEŚMY:
Zespół tworzą doświadczeni specjaliści w zakresie techniki estradowej, zgrany kolektyw techników scenicznych. Firma zrealizowała kilkaset różnych wydarzeń artystycznych i promocyjnych w kraju. Do realizacji nagłośnienia i oświetlenia podnajmujemy sprawdzone firmy z doskonałymi fachowcami w dziedzinie realizacji dźwięku i oświetlenia, Dysponujemy własnym transportem.
CO ROBIMY:
Nasza oferta obejmuje działania z zakresu szeroko pojętej techniki estradowej. Dostarczamy najwyższej klasy usługi z zakresu nagłośnienia, oświetlenia, konstrukcji scenicznych i multimediów. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, a każde wydarzenie jest dla nas równie ważne.
Szybki kontakt:
tel. 603 589 041 - sceny i pozostała technika
biuro@obslugaimprez.com.pl

tel. 661 037 535 - barierki
firma@barierki-ochronne.pl
© 2018 http://www.wysiwygwebbuilder.com. All Rights Reserved.
WYSIWYG Web Builder