Wynajem Kratownic
WYSIWYG Web Builder
Obsługa techniczna imprez, eventów, koncertów w hali i w plenerze -
ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!
Firma eventowa (wypożyczalnia) zapewniająca wynajem wraz z obsługą sprzęt sceniczny:

Estady z zadaszeniem
Podesty różnej wielkości
Kratownice quadro, tri, i duosystem
Layher event system
Płotki lekkie i płotki zaporowe
Najazdy kablowe-przejazdy
Nagłośnienie na koncerty i eventy
Oświetlenie na imprezy i koncerty
Agregaty prądu
Krzesła składane
Nagrzewnice olejowe z dystrybucją ciepła
tel. 603 589 041 - sceny i pozostała technika
biuro@obslugaimprez.com.pl

tel. 661 037 535 - barierki
firma@barierki-ochronne.pl
Scena Estradowa z Zadaszeniem: Sceny estradowe zadaszone w różnych wielkościach podłogi i zadaszenia scenicznego. Każda scena może być ograniczona barierkami ochronnymi. Podłoga sceny wysokość regulowana,  schody z poręczą po obu stronach, szerokość dowolna do ustawienia w dowolnym miejscu. Posiadamy również event Layher system bezpieczne sceny z zadaszeniem zbudowane na bazie rusztowania scenicznego. Zadaszenia scen w czarnym kolorze plandeki-od małej estrady o wymiarach 6m x 4m lub 6m x 6m poprzez 8m x 6m, 10m x 8m, 10m x 10m do riderowego wymiaru zadaszenia estrady 12m x10m, 12m x 12m i maksymalnego wymiaru zadaszenia o wielkości dachu 16m szerokości i 14m głębokości  Do dyspozycji  ściany boczne scen siatka czarna lub plandeka. Nasz sprzęt posiada wszystkie niezbędne atesty do wglądu.
Podest Sceniczny Antypoślizgowy: Systemy podestów scenicznych do budowy scen i estrad, wybiegów dla modelek oraz składanych trybun, widowni czy podług tanecznych. Moduły różnej wielkości np.: SCA-01 lub SCA 03  lekki profil aluminiowy, blat podestu antypoślizgowy co zapewnia komfort i bezpieczeństwo. Podesty umożliwiają dowolne tworzenie powierzchni  posiadają certyfikat bezpieczeństwa oraz spełniają wymagania określone w przepisach przeciwpożarowych, można je uzupełnić o dodatkowe wyposażenie np. w barierki ochronne, krzesła, schody modułowe, uchwyty, poręcze itp. Szybkość montażu, lekkość konstrukcji, komfort korzystania z podestów to atuty, które przyniosły nam wielu klientów. Z większością z nich pracujemy nieprzerwanie od lat. Nasz magazyn zawiera 1100m2 podłogi scenicznej składanej z podestów dostępnej do wynajmu.
scena - scena estradowa - estrada - podest sceniczny - kratownica aluminiowa - sceniczne rusztowanie - barierka lekka - barierka ciężka - barierka zaporowa - barierka sceniczna - najazd kablowy - przejazd uliczny - krzesła składane - obsługa nagłośnienia - obsługa oświetlenia - techniczna obsługa - wynajem
Kratownica Aluminiowa Trawers: Krata z aluminium do budowy stoisk targowych, konstrukcji dekoracyjnych jak i konstrukcji reklamowych. Kratownice łączone są ze sobą za pomocą szybkozłączy. Konstrukcję można dowolnie modyfikować. Cała konstrukcja bazuje na systemie łączeń, które zapewniają dużą sztywność i wytrzymałość całej struktury. Łączenia są na tyle mocne, że dają 100% gwarancję bezpieczeństwa. Cechy systemu kratownic: Modułowość - Stabilność i bezpieczeństwo -Atrakcyjny wygląd. Systemy złożonych konstrukcji wyglądają atrakcyjnie na różnego rodzaju ekspozycjach w galeriach handlowych, halach sportowych i targowych, teatrach, muzeach oraz przy organizacji i obsłudze konferencji, koncertów w klubach, w dyskotekach jak i w plenerze.
Rusztowanie Sceniczne Layher: Rusztowania  do budowy i zabezpieczania scen estradowych, do budowy wież pod system nagłośnienia, do budowy reżyserek technicznych, do budowy trybun oraz kabin spikerskich itd. Podczas montażu jest bardzo bezpieczny, szybki, a przede wszystkim przejrzysty i logiczny. System ten wykorzystuje niewielką liczbę części z połączeniem klinowym. Znany jest i bardzo ceniony na całym świecie.
Zalety rusztowania: wysoka obciążalność, szybki montaż i demontaż, stabilność rusztowania, możliwość różnorodnej budowy.
Płotki zaporowe na koncerty: zapewniają maksimum bezpieczeństwa zarówno artystom jak i publiczności.  Używane są do zabezpieczenia miejsc szczególnie narażonych na duży napór ludzi. System ich montażu gwarantuje niezawodność barierek w ekstremalnie dużych obciążeniach. Największą zaletą barierki ochronnej ciężkiej jest stabilność i odpowiednia sztywność, możliwość ustawienia na nierównym terenie, podest dla ochrony umożliwiający wnikliwą obserwację tłumu.
Płotki lekkie przestawne: 2m /1,20m, waga około 20kg., stabilna konstrukcja barierki idealna do wygradzania parkingów, boków sceny i ogródków piwnych. Znajdują zastosowanie przy organizacji imprez motoryzacyjnych oraz biegów ulicznych. Konstrukcja barierek pozwala na ustawienie ich na bardzo nierównym terenie z zachowaniem pełnych właściwości zabezpieczających.  System łączenia uniemożliwia rozpięcie barierek osobom niepowołanym.
Najazdy Kablowe Przejazdy: Najazd kablowy zwany progiem ulicznym z wkładką prowadzącą przewody energetyczne i kable audio i video wewnątrz najazdu, zapobiegając krzyżowaniu się i poplątaniu. Gotowe do układania w dowolnym miejscu, doskonale chronią przewody i kable  prowadzone przez place, drogi i ulice.  Najazdy można układać obok siebie, według potrzeby, łącząc je ze sobą za pomocą wkładki przesuniętej o wpusty. W magazynie dostępnych jest 420 metrów najazdów kablowych o różnych przelotach od dwuprzelotowych do pięcio przelotowych.
Nagłośnienie na Plenery i Koncerty: Dobieramy odpowiednie systemy nagłośnieniowe z zestawów własnych lub podwykonawców, eliminując zbędne koszty. Od niewielkich zestawów konferencyjno- bankietowych do 2 x 30KW w systemie liniowo wyrównawczym. Przy większych realizacjach współpracujemy ze sprawdzonymi partnerami wykonując wszystkie czynności związane z koordynacją prac przy projekcie.
Oświetlenie na Plenery: Światło na scenę, koncert lub do teatru. Tworzy niezapomniany nastrój, który jest częścią przedstawienia. W skład oświetlenia wchodzą światła ruchome, oświetlenie żarowe, konsolety sterujące, światło sceniczne LED, regulatory napięcia, efekty laserowe. Bazując na sprawdzonych markach urządzeń zapewniamy komfort pracy, zgodność z riderami artystów. Obok w galerii kilka fotek z przeprowadzonych imprez.
Ponadto oferujemy: profesjonalne wyciszone agregaty prądu na przyczepie prądnica generator prądu na olej napędowy. Usługa wynajmu, która pozwoli na spokojne organizowanie wszelkich imprez plenerowych czy koncertów. Realizujemy zamówienia wynajmu w pełni wyciszonych agregatów prądotwórczych poddawanych nieustannej kontroli technicznej co gwarantuje bezpieczeństwo i niezawodność wraz z fachową, wykwalifikowaną obsługą techniczną.

Posiadamy w swojej  ofercie Garderoby Namioty: Estetyczne i szybkie w montażu namioty o licznych możliwościach zastosowania. Idealne na imprezy plenerowe, polecane są również w przypadku organizowania wszelkiego rodzaju ekspozycji targowych. Wykonany z wysokiej jakości materiału namiot skutecznie ochroni zarówno przed deszczem, jak i palącym słońcem. Metalowy stelaż pozwala na szybkie i bezproblemowe rozłożenie oraz złożenie namiotu.

Obsługujemy również Konferencje i zjazdy firmowe: zapewniając kompleksowe wyposażenie w niezbędny sprzęt oraz profesjonalną obsługę techniczną. Podejmiemy się niemal każdego zlecenia. Elastyczność i możliwość różnorodnych konfiguracji sprzętowych pozwala nam na obsługę zarówno małych konferencji, jak i dużych kongresów, wymagających szerszej gamy wyposażenia. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.
Krzesło Składane Czarne: Nasza Firma świadczy usługę wypożyczania krzeseł na ewenty, wesela, bankiety, konferencje i imprezy integracyjne-imprezy prywatne i eventy firmowe. W ofercie: krzesło składane czarne-2000szt na magazynie, krzesło składane zielone-350szt na magazynie. Krzesła wynajmujemy z ustawieniem i transportem docelowym. W ofercie firmy dostępne są również stoły estradowe w różnych wielkościach.
Nasze zaplecze techniczne. Zobacz co możemy dla Ciebie zrobić!
Obsługa Techniczna: Lublin-Lubelskie-Warszawa-Mazowieckie
Kozienalia Lublin
Jarmark Jagielloński Lublin
Feniliada Lublin impreza studencka
Juwenalia Lublin Dni Kultury Studenckiej
Lubelskie Dożynki Wojewódżkie w Radawcu koło Lublina
Tytoniaki impreza cykliczna Łukowa koncert festyn
Wypożyczalnia podestów Lublin Warszawa
Lubelska wypożyczalnia podestu scenicznego
Podesty estradowe do wynajmu w Lublinie i Warszawie
Podest sceniczny obity  białą pleksi do wynajmu woj. Lubelskie i woj. Mazowieckie
Profesjonalne podesty sceniczne SCA01 SCA03 z atestem wytrzymałości i palności, estetyczny i aluminiowy
Antypoślizgowe podesty do wynajmu z montażem i transportem
Wypożyczalnia kratownic z aluminium na wystawy, koncerty, eventy wydażenia artystyczne
Wynajem kratownic aluminiowych w Lublinie i Warszawie
Kratownica na targi woj. Lubelskie woj. Mazowieckie Warszawa
Profesjonalne kratownice do wynajmu w Lublinie i w Warszawie cała Polska
Systemy Kratownic na eventy kocerty i wydażenia artystyczne
Kratownice aluminiowe 1000 metrów estetyczne szybkozłącza zbijane dostepne z kontenerami i podstawami stabilnymi
Wypożyczalnia rusztowania scenicznego LAYHER Lublin Warszawa
Wynajem LAYHER woj. Lubelskie woj. Mazowieckie Warszawa
Rigger Event System Layher wieże z konstrukcji pod diody, nagłośnienie liniowe, reżyserki techniczne
Rusztowanie Layher do zabezpieczania scen estradowych z zadaszeniem
Rusztowanie modułowe Wypożyczalnia LAYHER z obsługą, montażem, transportem własnym
Modułowe rusztowania do wynajmu w Lubelskim i Warszawskim
Wypożyczalnia barierek ochronnych zaporowych scenicznych i płotków lekkich przestawnych Lubelskie cała Polaka
Wynajem płotków ciężkich przed scenę i barierek lekkich wokół sceny
Profesjonalne koncertowe barierki ochronne z obsługą
Wypożyczamy barierki koncertowe na imprezy zamknięte i plenery
Estetyczne płotki lekkie Lublin Warszawa transport montaż obsługa
WYPOŻYCZALNIA SCENICZNYCH BARIEREK ZAPOROWYCH MOJO ORAZ PŁOTKÓW LEKKICH PRZESTAWNYCH
Wynajmujemy profesjonalne najazdy kablowe przejazdy przez ulice
Wynajem najazdów kablowych w Lublinie i Warszawie
Wypożyczalnia najazdów-przejazdów kablowych
Najazd próg kablowy pięć przelotów
Próg kablowy przejazd uliczny trzy przeloty
Wypożyczalnia przejazdów przez kable-zabezpieczenie pzrewodów elektrycznych
Profesjonalne nagłaśnianie imprez i oświetlanie koncertów
Realizacja nagłośnienia i oświetlenia scenicznego
Plenerowe nagłośnienie i oświetlenie na koncerty wydarzenia artystyczne
Oświetlenie na imprezy w plenerze z realizacją dżwięku
Światło dżwięk obsługa oświetlenia i nagłośnienia
Multimedia dżwięk światło obsługa koncertów imprez w plenerze
Wypożyczalnia krzesełek składanych czarnych w Lublinie i Warszawie
Wynajmujemy krzesła czane składane w Lublinie i w Warszawie
Krzesła składane na konferencje, koncerty, eventy, imprezy zamknięte
Krzeło składane na imprezy z obsługą montażem i transportem
Sprzedajemy krzesełka składane woj. Lubelskie
Krzesła składane z dojazdem do klienta z obsługą montazową
KIM JESTEŚMY

Zespół Trawers System tworzą doświadczeni specjaliści w zakresie techniki estradowej, zgrany kolektyw techników scenicznych. Firma zrealizowała kilkaset różnych wydarzeń artystycznych i promocyjnych w kraju. Do realizacji nagłośnienia i oświetlenia podnajmujemy sprawdzone firmy z doskonałymi fachowcami w dziedzinie realizacji dźwięku i oświetlenia, Dysponujemy własnym transportem.
CO ROBIMY

Nasza oferta obejmuje działania z zakresu szeroko pojętej techniki estradowej. Dostarczamy najwyższej klasy usługi z zakresu nagłośnienia, oświetlenia, konstrukcji scenicznych i multimediów. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, a każde wydarzenie jest dla nas równie ważne.
VIDEO z naszych realizacji na YouTube:
scena
podest
trawers
layher
barierki ciężkie
barierki lekkie
najad
dżwięk
oświetlenie
światło
krzesła