Trybuny, estrady wewnątrz i na zewnątrz na wszystkie okazje bezpiecznie, niedrogo szybko przenośne.
Wynajem Kratownic
WYSIWYG Web Builder
LAYHER ten system rusztowań do budowy i zabezpieczania scen modułowych -
ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!
Firma eventowa (wypożyczalnia) zapewniająca wynajem wraz z obsługą Layher Event System:

Elementy składowe rusztowania to
stojaki z rozetami rozstawionymi co 50 cm
rygle okrągłe oraz U- rygle 0,39 - 3,07
dźwigary kratowe z głowicami klinowymi
schody, pomosty, podesty

Sceny i estrady Layher®
Wygoda i bezpieczeństwo użytkowania
Szybkie w montażu i demontażu
Wielokrotność ich używania
tel. 603 589 041 - sceny i pozostała technika
biuro@obslugaimprez.com.pl

tel. 661 037 535 - barierki
firma@barierki-ochronne.pl
PROFESJONALNE RUSZTOWANIE ZE STALI OCYNKOWANEJ I Z LEKKIEGO ALUMINIUM.

Layher Rusztowania Sceniczne - Więcej możliwości, ten system rusztowań do wszechstronnych zastosowań z połączeniem klinowym do budowy i zabezpieczania scen estradowych, do budowy wież pod system nagłośnienia, do budowy reżyserek technicznych, do budowy trybun oraz kabin spikerskich itd. Podczas montażu jest bardzo bezpieczny, szybki, a przede wszystkim przejrzysty i logiczny. System ten wykorzystuje niewielką liczbę części z połączeniem klinowym. Znany jest i bardzo ceniony na całym świecie.

Zalety rusztowania  LAYHER ALLROUND
<<<   wysoka obciążalność
<<<   szybki montaż i demontaż
<<<   stabilność rusztowania
<<<   możliwość różnorodnej budowy
<<<   bezśrubową technikę łączenia
<<<   możliwości wyboru długości i szerokości pola
<<<   antypoślizgowe pomosty, komfortowe schody, wytrzymałe elementy
POZOSTAŁY SPRZĘT DOSTĘPNY DO WYNAJMU:

Podesty Sceniczne - Systemy podestów scenicznych do budowy scen i estrad, wybiegów oraz składanych trybun i widowni oraz podług tanecznych.
Sceny z zadaszeniem - Profesjonalne sceny koncertowe, składane sceny, mobilne sceny na plenery i do pomieszczeń zamkniętych tupu hale, stadiony sportowe.
Kratownice z aluminium - Do montażu stoisk targowych, konstrukcji dekoracyjnych jak i konstrukcji reklamowych.
Bramki Sceniczne pod Telebim - Wynajem konstrukcji pod ekrany LED - bramki, konstrukcji pod samochody, nadają się na różnego rodzaju eventy.
Barierki Ochronne na Koncerty -  Niezbędne przy zabezpieczeniu wszelkiego rodzaju imprez od masowych po inne, zapewniające maksimum bezpieczeństwa zarówno artystom jak i publiczności.
Najazdy Kablowe Przejazdy - Gotowe do układania w dowolnym miejscu, doskonale chronią przewody i kable  prowadzone przez place, drogi i ulice.
Nagłośnienie na Koncerty - Nagłośnienie na plenery riderowe oraz podstawowe na mniejsze imprezy. Dobieramy odpowiednie systemy nagłośnieniowe z zestawów własnych lub podwykonawców, eliminując zarówno zbędne koszty zbyt dużych rozwiązań jak i negatywne konsekwencje zbyt małych.
Oświetlenie na Koncerty - Oświetlenie sceniczne jest bardzo ważne na scenie, czy to w teatrze czy na koncercie, tworzy niezapomniany nastrój, który jest częścią przedstawienia.
Krzesła składane - Nasza Firma świadczy usługę wypożyczania krzeseł na ewenty, wesela, bankiety, konferencje i imprezy integracyjne imprezy prywatne i eventy firmowe.
Agregaty Wynajem - profesjonalne wyciszone agregaty prądu na przyczepie prądnice generatory prądu na olej napędowy.
Garderoby Namioty - Estetyczne i szybkie w montażu namioty o licznych możliwościach zastosowania. Idealne na imprezy plenerowe, polecane są również w przypadku organizowania wszelkiego rodzaju ekspozycji targowych.
scena - scena estradowa - estrada - podest sceniczny - kratownica aluminiowa - sceniczne rusztowanie - barierka lekka - barierka ciężka - barierka zaporowa - barierka sceniczna - najazd kablowy - przejazd uliczny - krzesła składane - obsługa nagłośnienia - obsługa oświetlenia - techniczna obsługa - wynajem
Nasze zaplecze techniczne. Zobacz co możemy dla Ciebie zrobić!
Obsługa Techniczna: Lublin-Lubelskie-Warszawa-Mazowieckie
KIM JESTEŚMY

Zespół Trawers System tworzą doświadczeni specjaliści w zakresie techniki estradowej, zgrany kolektyw techników scenicznych. Firma zrealizowała kilkaset różnych wydarzeń artystycznych i promocyjnych w kraju. Do realizacji nagłośnienia i oświetlenia podnajmujemy sprawdzone firmy z doskonałymi fachowcami w dziedzinie realizacji dźwięku i oświetlenia, Dysponujemy własnym transportem.
CO ROBIMY

Nasza oferta obejmuje działania z zakresu szeroko pojętej techniki estradowej. Dostarczamy najwyższej klasy usługi z zakresu nagłośnienia, oświetlenia, konstrukcji scenicznych i multimediów. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, a każde wydarzenie jest dla nas równie ważne.
VIDEO z naszych realizacji na YouTube:
Wypożyczalnia rusztowania scenicznego LAYHER Lublin Warszawa
Wynajem LAYHER woj. Lubelskie woj. Mazowieckie Warszawa
Rigger Event System Layher wieże z konstrukcji pod diody, nagłośnienie liniowe, reżyserki techniczne
Rusztowanie Layher do zabezpieczania scen estradowych z zadaszeniem
Rusztowanie modułowe Wypożyczalnia LAYHER z obsługą, montażem, transportem własnym
Modułowe rusztowania do wynajmu w Lubelskim i Warszawskim