Zbudujemy każdy wymiar oraz układ kratownicy według projektu - życzenia klienta.
Wynajem Kratownic
WYSIWYG Web Builder
Kratownice na Targi, konstrukcje targowe, stoiska wystawiennicze -
ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!
Firma eventowa (wypożyczalnia) zapewniająca wynajem wraz z obsługą kratownice z aluminium:

System kratownic  duosystem, trisystem, quadrosystem
Średnica rury 50mm
System łączenia szybkozłącze

Dostępne wymiary kratownic:
290x290, 390x390, 390x600
odcinki kraty: 22cm,36cm, 44cm, 50cm, 75cm,1m, 1,50m, 2m, 2,50, 3m, 3,50, 4m
Kontenery do łączenia kraty: 290/290, 390/390 zbijane lub skręcane na sześć stron.
tel. 603 589 041 - sceny i pozostała technika
biuro@obslugaimprez.com.pl

tel. 661 037 535 - barierki
firma@barierki-ochronne.pl
PROFESJONALNE KRATOWNICE WYKONANE Z LEKKIEGO ALUMINIUM.

Kratownice z aluminium - Przedstawiamy lekkie i uniwersalne kratownice aluminiowe, z powodzeniem używane do budowy stoisk targowych, konstrukcji dekoracyjnych jak i konstrukcji reklamowych. Składamy z nich konstrukcje sceniczne, bramki pod ekrany LED, rampy oświetleniowe oraz konstrukcje do mocowania różnego sprzętu. Kratownice łączone są ze sobą za pomocą szybkozłączy. Konstrukcję można dowolnie modyfikować. Cała konstrukcja bazuje na systemie łączeń, które zapewniają dużą sztywność i wytrzymałość całej struktury. Łączenia są na tyle mocne, że dają 100% gwarancję bezpieczeństwa. Cechy systemu kratownic: Modułowość - system oparty jest na modułach o różnym kształcie i długości, dlatego istnieje mnóstwo możliwości kombinacji konstrukcyjnych. Stabilność i bezpieczeństwo - całość konstrukcji jest niezwykle sztywna i wytrzymała. Lekkość - pomimo wielkości konstrukcji całość jest łatwa w montażu i dość lekka. Atrakcyjny wygląd - dzięki przestrzennej i ażurowej konstrukcji system wygląda atrakcyjnie na różnego rodzaju ekspozycjach w galeriach handlowych, halach sportowych i targowych, teatrach, muzeach oraz przy organizacji i obsłudze konferencji,  koncertów w klubach, w dyskotekach jak i w plenerze. Nasz sprzęt jest nowy, estetyczny i bezpieczny. Posiada wszystkie niezbędne atesty.
Cechy systemu kratownic:
<<<   Modułowość - system oparty jest na modułach o różnym kształcie i długości, dlatego istnieje mnóstwo możliwości kombinacji konstrukcyjnych
<<<   Stabilność i bezpieczeństwo - całość konstrukcji jest niezwykle sztywna i wytrzymała
<<<   Lekkość - pomimo wielkości konstrukcji całość jest łatwa w montażu i dość lekka
<<<   Atrakcyjny wygląd - dzięki przestrzennej i ażurowej konstrukcji system wygląda atrakcyjnie

Zastosowanie wynajętych kratownic:
<<<   Konstrukcje reklamowe
<<<   Zabudowa stoisk targowych
<<<   Dekoracje sceniczne
<<<   Konstrukcje do podwieszanie oświetlenia, ekranów lub innego sprzętu multimedialnego
<<<   Różnego rodzaju konstrukcje przestrzenne
<<<   Zadaszenie estrady


POZOSTAŁY SPRZĘT DOSTĘPNY DO WYNAJMU:

Podesty Sceniczne - Modułowe systemy podestów scenicznych do budowy scen i estrad, wybiegów oraz składanych trybun i widowni oraz podług tanecznych.
Sceny z zadaszeniem - Profesjonalne sceny koncertowe, składane sceny, mobilne sceny na plenery i do pomieszczeń zamkniętych tupu hale, stadiony sportowe.
Kratownice z aluminium - Do montażu stoisk targowych, konstrukcji dekoracyjnych jak i konstrukcji reklamowych.
Bramki Sceniczne pod Telebim - Wynajem konstrukcji pod ekrany LED - bramki, konstrukcji pod samochody, nadają się na różnego rodzaju eventy.
Layher Rusztowania Sceniczne - Rusztowania do budowy i zabezpieczania scen estradowych, do budowy wież pod system nagłośnienia, do budowy reżyserek technicznych, do budowy trybun oraz kabin spikerskich itd.
Barierki Ochronne na Koncerty -  Niezbędne przy zabezpieczeniu wszelkiego rodzaju imprez od masowych po inne, zapewniające maksimum bezpieczeństwa zarówno artystom jak i publiczności.
Najazdy Kablowe Przejazdy - Gotowe do układania w dowolnym miejscu, doskonale chronią przewody i kable  prowadzone przez place, drogi i ulice.
Nagłośnienie na Koncerty - Nagłośnienie na plenery riderowe oraz podstawowe na mniejsze imprezy. Dobieramy odpowiednie systemy nagłośnieniowe z zestawów własnych lub podwykonawców, eliminując zarówno zbędne koszty zbyt dużych rozwiązań jak i negatywne konsekwencje zbyt małych.
Oświetlenie na Koncerty - Oświetlenie sceniczne jest bardzo ważne na scenie, czy to w teatrze czy na koncercie, tworzy niezapomniany nastrój, który jest częścią przedstawienia.
Krzesła składane - Nasza Firma świadczy usługę wypożyczania krzeseł na ewenty, wesela, bankiety, konferencje i imprezy integracyjne imprezy prywatne i eventy firmowe.
Agregaty Wynajem - profesjonalne wyciszone agregaty prądu na przyczepie prądnice generatory prądu na olej napędowy.
Garderoby Namioty - Estetyczne i szybkie w montażu namioty o licznych możliwościach zastosowania. Idealne na imprezy plenerowe, polecane są również w przypadku organizowania wszelkiego rodzaju ekspozycji targowych.
scena - scena estradowa - estrada - podest sceniczny - kratownica aluminiowa - sceniczne rusztowanie - barierka lekka - barierka ciężka - barierka zaporowa - barierka sceniczna - najazd kablowy - przejazd uliczny - krzesła składane - obsługa nagłośnienia - obsługa oświetlenia - techniczna obsługa - wynajem
Nasze zaplecze techniczne. Zobacz co możemy dla Ciebie zrobić!
Obsługa Techniczna: Lublin-Lubelskie-Warszawa-Mazowieckie
KIM JESTEŚMY

Zespół Trawers System tworzą doświadczeni specjaliści w zakresie techniki estradowej, zgrany kolektyw techników scenicznych. Firma zrealizowała kilkaset różnych wydarzeń artystycznych i promocyjnych w kraju. Do realizacji nagłośnienia i oświetlenia podnajmujemy sprawdzone firmy z doskonałymi fachowcami w dziedzinie realizacji dźwięku i oświetlenia, Dysponujemy własnym transportem.
CO ROBIMY

Nasza oferta obejmuje działania z zakresu szeroko pojętej techniki estradowej. Dostarczamy najwyższej klasy usługi z zakresu nagłośnienia, oświetlenia, konstrukcji scenicznych i multimediów. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, a każde wydarzenie jest dla nas równie ważne.
VIDEO z naszych realizacji na YouTube:
Wypożyczalnia kratownic z aluminium na wystawy, koncerty, eventy wydażenia artystyczne
Wynajem kratownic aluminiowych w Lublinie i Warszawie
Kratownica na targi woj. Lubelskie woj. Mazowieckie Warszawa
Profesjonalne kratownice do wynajmu w Lublinie i w Warszawie cała Polska
Systemy Kratownic na eventy kocerty i wydażenia artystyczne
Kratownice aluminiowe 1000 metrów estetyczne szybkozłącza zbijane dostepne z kontenerami i podstawami stabilnymi