Techniczna obsługa

Firma eventowa (wypożyczalnia) zapewniająca wynajem wraz z obsługą sprzęt sceniczny:

Sceny estradowe z zadaszeniem
Podesty sceniczne różnej wielkości
Kratownice aluminiowe quadro, tri, i duo system
Layher rusztowanie sceniczne
Barierki lekkie i barierki ciężkie zaporowe
Najazdy kablowe, przejazdy uliczne
Nagłośnienie liniowe i konwencjonalne
Oświetlenie na koncerty i eventy
Agregaty prądu zabezpieczenie zasilania
Krzesła składane kolor czarny 2000szt.
Nagrzewnice olejowe z dystrybucją ciepła

Sprawdź naszą ofertę!

Planujesz wydarzenie?‎ - Obsługujemy imprezy, koncerty i eventy w halach i w plenerze

| Nasze zaplecze techniczne | Zobacz co możemy dla Ciebie zrobić! |
Sprzęt wysokiej jakości. Zawsze terminowi. Najlepsi specjaliści. Konkurencyjne ceny
Co możemy Państwu zaoferować:

Scena Estradowa z Zadaszeniem

Atestowane konstrukcje na wydażenia artystyczne

O różnych wielkościach podłogi i zadaszenia scenicznego. Każda scena może być ograniczona barierkami ochronnymi. Podłoga sceny wysokość regulowana,  schody z poręczą po obu stronach, szerokość dowolna do ustawienia w dowolnym miejscu. Posiadamy również event Layher system bezpieczne sceny z zadaszeniem zbudowane na bazie rusztowania scenicznego. Zadaszenia scen w czarnym kolorze plandeki-od małej estrady o wymiarach 6m x 4m lub 6m x 6m poprzez 8m x 6m, 10m x 8m, 10m x 10m do riderowego wymiaru zadaszenia estrady 12m x10m, 12m x 12m i maksymalnego wymiaru zadaszenia o wielkości dachu 16m szerokości i 14m głębokości  Do dyspozycji  ściany boczne scen siatka czarna lub plandeka. Nasz sprzęt posiada wszystkie niezbędne atesty do wglądu.

Podest Sceniczny Antypoślizgowy

Posiadają certyfikat wytrzymałości

Systemy podestów scenicznych do budowy scen i estrad, wybiegów dla modelek oraz składanych trybun, widowni czy podług tanecznych. Moduły różnej wielkości np.: SCA-01 lub SCA 03  lekki profil aluminiowy, blat podestu antypoślizgowy co zapewnia komfort i bezpieczeństwo. Podesty umożliwiają dowolne tworzenie powierzchni  posiadają certyfikat bezpieczeństwa oraz spełniają wymagania określone w przepisach przeciwpożarowych, można je uzupełnić o dodatkowe wyposażenie np. w barierki ochronne, krzesła, schody modułowe, uchwyty, poręcze itp. Szybkość montażu, lekkość konstrukcji, komfort korzystania z podestów to atuty, które przyniosły nam wielu klientów. Z większością z nich pracujemy nieprzerwanie od lat. Nasz magazyn zawiera 1100m2 podłogi scenicznej składanej z podestów dostępnej do wynajmu.

Kratownica Aluminiowa Trawers

Konstrukcje Targowe i ekspozycyjne

Krata z aluminium do budowy stoisk targowych, konstrukcji dekoracyjnych jak i konstrukcji reklamowych. Kratownice łączone są ze sobą za pomocą szybkozłączy. Konstrukcję można dowolnie modyfikować. Cała konstrukcja bazuje na systemie łączeń, które zapewniają dużą sztywność i wytrzymałość całej struktury. Łączenia są na tyle mocne, że dają 100% gwarancję bezpieczeństwa. Cechy systemu kratownic: Modułowość - Stabilność i bezpieczeństwo -Atrakcyjny wygląd. Systemy złożonych konstrukcji wyglądają atrakcyjnie na różnego rodzaju ekspozycjach w galeriach handlowych, halach sportowych i targowych, teatrach, muzeach oraz przy organizacji i obsłudze konferencji, koncertów w klubach, w dyskotekach jak i w plenerze.

Rusztowanie Modułowe Layher

Budowa profesjonalnych konstrukcji z rusztowań

Rusztowania  do budowy i zabezpieczania scen estradowych, do budowy wież pod system nagłośnienia, do budowy reżyserek technicznych, do budowy trybun oraz kabin spikerskich itd. Podczas montażu jest bardzo bezpieczny, szybki, a przede wszystkim przejrzysty i logiczny. System ten wykorzystuje niewielką liczbę części z połączeniem klinowym. Znany jest i bardzo ceniony na całym świecie. Zalety rusztowania: wysoka obciążalność, szybki montaż i demontaż, stabilność rusztowania, możliwość różnorodnej budowy.

Płotki zaporowe na koncerty

System barierek do zabezpieczenia frontu sceny i nie tylko

Ciężkie płoty zapewniają maksimum bezpieczeństwa zarówno artystom jak i publiczności. Używane są do zabezpieczenia miejsc szczególnie narażonych na duży napór ludzi. System ich montażu gwarantuje niezawodność barierek w ekstremalnie dużych obciążeniach. Największą zaletą barierki ochronnej ciężkiej jest stabilność i odpowiednia sztywność, możliwość ustawienia na nierównym terenie, podest dla ochrony umożliwiający wnikliwą obserwację tłumu.

Płotki lekkie przestawne

Wygrodzeniowy system barierki przestawnej

2m /1,20m, waga około 20kg., stabilna konstrukcja barierki idealna do wygradzania parkingów, boków sceny i ogródków piwnych. Znajdują zastosowanie przy organizacji imprez motoryzacyjnych oraz biegów ulicznych. Konstrukcja barierek pozwala na ustawienie ich na bardzo nierównym terenie z zachowaniem pełnych właściwości zabezpieczających.  System łączenia uniemożliwia rozpięcie barierek osobom niepowołanym.

Najazdy Kablowe Przejazdy

Certyfikowane 2, 3 i 5 kanałowe

Najazd kablowy zwany progiem ulicznym z wkładką prowadzącą przewody energetyczne i kable audio i video wewnątrz najazdu, zapobiegając krzyżowaniu się i poplątaniu. Gotowe do układania w dowolnym miejscu, doskonale chronią przewody i kable  prowadzone przez place, drogi i ulice.  Najazdy można układać obok siebie, według potrzeby, łącząc je ze sobą za pomocą wkładki przesuniętej o wpusty. W magazynie dostępnych jest 420 metrów najazdów kablowych o różnych przelotach od dwuprzelotowych do pięcio przelotowych.

Nagłośnienie na Plenery i Koncerty

Wypożyczamy sprzęt z obsługą techniczną

Dobieramy odpowiednie systemy nagłośnieniowe z zestawów własnych lub podwykonawców, eliminując zbędne koszty. Od niewielkich zestawów konferencyjno- bankietowych do 2 x 30KW w systemie liniowo wyrównawczym. Przy większych realizacjach współpracujemy ze sprawdzonymi partnerami wykonując wszystkie czynności związane z koordynacją prac przy projekcie.

Oświetlenie na Koncerty

Obsługa oświetlenia na imprezach

Oświetlenie sceniczne jest bardzo ważne na scenie, czy to w teatrze czy na koncercie, tworzy niezapomniany nastrój, który jest częścią przedstawienia. W skład oświetlenia wchodzą światła ruchome, oświetlenie żarowe, konsolety sterujące, światło sceniczne LED, regulatory napięcia, efekty laserowe. Bazując na sprawdzonych markach urządzeń zapewniamy komfort pracy, zgodność z riderami artystów. Zapraszamy do zakładki oświetlenie więcej.

Krzesło Składane Czarne

Konferencyjne i szybko rozkładalne

Nasza Firma świadczy usługę wypożyczania krzeseł na koncerty, wesela, bankiety, konferencje i imprezy integracyjne-imprezy prywatne i eventy firmowe. W ofercie: krzesło składane czarne-2000szt na magazynie, krzesło składane zielone-350szt na magazynie. Krzesła wynajmujemy z ustawieniem i transportem docelowym. W ofercie firmy dostępne są również stoły estradowe w różnych wielkościach.

Agregaty

Przejezdny agregat prądu na przyczepie

Prądnice-generatory prądu na olej napędowy, przejezdne systemy zasilania. Usługa wynajmu, która pozwoli na spokojne organizowanie wszelkich imprez plenerowych czy koncertów. Realizujemy zamówienia wynajmu w pełni wyciszonych agregatów prądotwórczych poddawanych nieustannej kontroli technicznej co gwarantuje bezpieczeństwo i niezawodność wraz z fachową, wykwalifikowaną obsługą techniczną.

Namiot rozkładany

Namioty szybkiego montażu z zabezpieczeniem

Estetyczny i szybki w montażu namiot o licznych możliwościach zastosowania. Idealny na imprezy plenerowe, polecany również w przypadku organizowania wszelkiego rodzaju ekspozycji targowych. Wykonany z wysokiej jakości materiału namiot skutecznie ochroni zarówno przed deszczem, jak i palącym słońcem. Metalowy stelaż pozwala na szybkie i bezproblemowe rozłożenie oraz złożenie namiotu.

Nagrzewnice z odprowadzeniem spalin

Urządzenie olejowe i elektryczne do ogrzania scen i namiotów

Sprzęt grzewczo wentylacyjny, popularnie zwany nagrzewnicami lub dmuchawami, są to urządzenia, których praca polega na nagrzaniu powietrza do odpowiedniej temperatury. Dmuchawy olejowe z odprowadzeniem spalin to czyste i ciepłe powietrze. Można je stosować w pomieszczeniach zamkniętych, lub miejscach gdzie przebywają ludzie gdyż nie zanieczyszczają powietrza. Cieple powietrze dostarczone jest odpowiednimi wężami do danego pomieszczenia czy to na scenę czy do namiotu.

Konferencje Obsługa

Oferta obsługi spotkań, konferencji i zjazdów firmowych

Zapewniamy kompleksowe wyposażenie w niezbędny sprzęt oraz profesjonalną obsługę techniczną. Podejmiemy się niemal każdego zlecenia. Elastyczność i możliwość różnorodnych konfiguracji sprzętowych pozwala nam na obsługę zarówno małych konferencji, jak i dużych kongresów, wymagających szerszej gamy wyposażenia.

Multimedia

Projektory i ekrany LED

Telebim LED to idealne rozwiązanie na wszelkiego rodzaju targi, eventy, koncerty czy gale. Oferujemy wynajem sprzętu i realizację wideo na telebimie za pomocą wielu kamer. Dysponujemy wysokiej klasy sprzętem: kamery, video procesor, mikser wizyjny, komputery, systemy transmisji bezprzewodowej, kran kamerowy, systemy obróbki obrazu. Wszystko to daje możliwość profesjonalnej realizacji na telebimie wydarzeń dziejących się na scenie oraz emisję filmów reklamowych, czy materiałów organizatora.

JAKOŚĆ

Doskonały sprzęt

PUNKTUALNOŚĆ

Zawsze na czas

TRANSPORT

Własny tabor

KWALIFIKACJE

20 lat doświadczenia

NIEUSTANNIE

Kształtujemy wiedzę

Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Transport na terenie miasta bezpłatny.
Województwo Lubelskie, Świętokrzyskie, Mazowieckie, Podlaskie, Podkarpackie, Kraków, Warszawa, Katowice, Łódź czy cała Polska to dla nas żaden problem - dojedziemy wszędzie.
KIM JESTEŚMY:
Zespół tworzą doświadczeni specjaliści w zakresie techniki estradowej, zgrany kolektyw techników scenicznych. Firma zrealizowała kilkaset różnych wydarzeń artystycznych i promocyjnych w kraju. Do realizacji nagłośnienia i oświetlenia podnajmujemy sprawdzone firmy z doskonałymi fachowcami w dziedzinie realizacji dźwięku i oświetlenia, Dysponujemy własnym transportem.
CO ROBIMY:
Nasza oferta obejmuje działania z zakresu szeroko pojętej techniki estradowej. Dostarczamy najwyższej klasy usługi z zakresu nagłośnienia, oświetlenia, konstrukcji scenicznych i multimediów. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, a każde wydarzenie jest dla nas równie ważne.
Szybki kontakt:
tel. 603 589 041 - sceny i pozostała technika
biuro@obslugaimprez.com.pl

tel. 661 037 535 - barierki
firma@barierki-ochronne.pl
© 2018 http://www.wysiwygwebbuilder.com. All Rights Reserved.
WYSIWYG Web Builder