Oświetlenie na imprezę

Firma eventowa (wypożyczalnia) zapewniająca wynajem wraz z obsługą sprzęt sceniczny:

Nagłośnienie i Oświetlenie na koncerty i eventy firmowe

Oświetlenie sceniczne, światło na koncert, scenę, event i do dyskoteki

Odpowiednie oświetlenie znacznie uatrakcyjnia imprezę, koncert czy galę. Profesjonalny sprzęt nada właściwy klimat i nastrój wydarzeniu. Dobranie odpowiedniego oświetlenia na scenę na zewnątrz to oczywiście kwestia tego, jaka impreza ma się na niej odbyć. Inne motywy i źródła światła wykorzystane zostaną w trakcie koncertu grupy heavy metalowej, a inne podczas koncertu jazzowego czy występu gwiazdy disco.

Oświetlenie ma tworzyć niezapomniany nastrój, który jest częścią przedstawienia ma ogromne znaczenie wzmacnia przekaz artysty, przekłada się na odbiór koncertu, czy też spektaklu, podkreśla jego nastrój oraz pozwala publiczności poczuć wyjątkowy klimat. Właściwie dobrane oświetlenie estradowe sprawia, że widzowie wyraźnie widzą artystę, a poszczególne efekty wizualne są ciekawymi elementami dekoracyjnymi.

W skład oświetlenia wchodzą światła ruchome, oświetlenie żarowe, konsolety sterujące, światło sceniczne LED, regulatory napięcia, efekty laserowe, stroboskopy, miksery i belki oświetleniowe, haizery oraz maszyny do zadymiania, a także urządzenia do oświetlenia architektury. Bazując na sprawdzonych markach urządzeń zapewniamy komfort pracy, zgodność z riderami artystów. Zapewnimy również zabezpieczenie w multimedia danego eventu w postaci wyposażenia w ekrany led (telebimy) lub projektory oraz cały osprzęt z obsługą.

Gallery z obsłużonych imprez i eventów

Obsługa dowolnego koncertu w kraju z profesjonalnym doborem sprzętu oświetleniowego na daną imprezę czy to w plenerze czy w hali.

| z własnych lamp lub podwykonawców |

Zadbanie o odpowiednie oświetlenie na imprezie jest sprawą równie ważną jak dobra muzyka płynąca ze sceny.
Oświetlenie sceniczne to istotny element niemal każdej imprezy począwszy od dyskoteki skończywszy na koncercie muzycznym.

Typ oświetlenia:

Urządzenia konwencjonalne zaliczamy do nich takie odbiorniki jak reflektory typu PAR, naświetlacze, projektory PC i profilowe, blindery, ACLe, projektory z soczewką Fresnela.

Urządzenia inteligentne zaliczymy do nich m.in. takie odbiorniki jak stroboskopy, ruchome głowice, lasery. To automatyczne urządzenia, sprzęt ruchomy dzięki którym można stworzyć profesjonalny pokaz. Zarządza nimi osoba sterująca (realizator światła)

Cennik wynajmu i obsługi światła:
na podstawie ridera technicznego artysty
Akcesoria:
konsolety DMX, okablowanie, rozdzielnie, przewody, wireless DMX

Profesjonalna obsługa oświetlenia scenicznego z lubelskiego

| Zapraszamy do korzystania z naszych usług! |

KIM JESTEŚMY:
Zespół tworzą doświadczeni specjaliści w zakresie techniki estradowej, zgrany kolektyw techników scenicznych. Firma zrealizowała kilkaset różnych wydarzeń artystycznych i promocyjnych w kraju. Do realizacji nagłośnienia i oświetlenia podnajmujemy sprawdzone firmy z doskonałymi fachowcami w dziedzinie realizacji dźwięku i oświetlenia
CO ROBIMY:
Zajmujemy się szeroko pojętą techniką estradową. Dostarczamy najwyższej klasy usługi z zakresu nagłośnienia, oświetlenia, konstrukcji scenicznych i multimediów. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, a każde wydarzenie jest dla nas równie ważne
Szybki kontakt:
tel. 603 589 041 - sceny i pozostała technika
biuro@obslugaimprez.com.pl

tel. 661 037 535 - barierki
firma@barierki-ochronne.pl
© 2018 http://www.wysiwygwebbuilder.com. All Rights Reserved.
WYSIWYG Web Builder